ЯК РЕАЛІЗУВАТИ ДУБ-КРУГЛЯК В МІСТІ ЖИТОМИР

Якщо ви зацікавлені в продажу дуба-кругляка в Житомирі, тоді слід розглянути більш зручний варіант покупки. В Україні керівництва лісового господарства найбільше хвилює питання, як законним шляхом реалізувати готову лісову сировину. Оскільки дана галузь асоціюється виключно на тіньовий системі і корупції, уникнути подібних фінансових проблем не вдасться, якщо не скористатися віртуальними аукціонами в системі Прозорро.Продажі.

Як придбати дуб-кругляк в Житомирі без особливого ризику і за вигідною вартості

Будь-яка необроблена деревина називається матеріалом з лісового господарства, який можна отримати шляхом розпилу на певні ділянки цілих дерев, а також колод з метою подальшої переробки та використання. Тривало час вся деревна заготівля реалізувалася за прямим угодою. Коли в деяких ділянках утворюється запис «Продам дуб-кругляк в Житомирі», будь-які лісові господарства і підприємства по деревообробці безпосередньо узгоджувалися з керівниками лісових господарств. Природно, вартість у даної угоди трохи менше, ніж ринкові. Як і інформація про параметри проданого лісової сировини, дана угода ніде не враховується.

Але з часом тіньові угоди відтепер забуваються. На початку 2020 року державні установи вирішили взяти діяльність лісового господарства в свої руки. В результаті вони вирішили відкрити цілі підприємства з переробки лісової сировини. Тепер в цій промисловості працюють ті, хто буде діяти відповідно до нових законодавчою постановою. У даній системі в продаж були підключені різні породи дерев. Навіть необроблену сировину буде виставлено на аукціон на порталі Прозорро.Продажі. Тепер, якщо хтось вирішив купити кругляк дуба, то не потрібно подавати оголошення про обрання лісового матеріалу.

Незважаючи на регіон, на сьогодні купити матеріали лісового господарства можна тільки високої якості. Для цього достатньо пройти реєстрацію і підключитися до віртуальних торгів на сайті sale.uub.com.ua. Одна частина лісопереробної компанії давно користується цією можливістю, оскільки це дуже зручно і просто. Все відбувається за обопільною згодою. На даний момент уряд зобов’язує постійних клієнтів лісокористувачів реалізовувати свої товари саме через зручну платформу ProZorro.Sale. Якщо ви маєте намір реалізувати кругляки дуба в будь-яких регіонах країни. В основному це може торкнутися тих лісових господарств, які щорічно збільшують свій дохід до 10 млн грвн.

Житомирська деревина

Відповідно до нового законодавства, встановленого Кабінетом Міністрів, вказується про проведення віртуальних аукціонів з реалізації необробленого лісової сировини, на платформі УУБ ви можете купити велику партію лісової продукції. Так відповідно до законодавчого норматива, на аукціон https://sale.uub.com.ua/news/prodam-dub-kruglyak-u-zhytomyri-na-majdanchyku-prozorro-prodazhi підприємства лісгоспу змушені будуть виставити від 25 відсотків особистих запасів деревної сировини. Її в майбутньому сформують на кілька лотів загальним обсягом від 150 кубічних метрів. Більш того, стартова вартість одного лота в обов’язковому порядку повинна буде перевищити 200 тисяч гривень. Щоб купити лісову сировину в Житомирі, досить скористатися чесними торгами на перевіреному роками проекті. Більше інформації можна отримати зареєструвавшись на сайті віртуальних торгів Прозорро.Продажі.