Продаж лісу на біржових торгах

Торгова біржа «Українська універсальна біржа» пропонує купити та продати ліс кругляк через електронну платформу. Кожен бажаючий зможе стати учасником аукціону, і скористатися унікальними пропозиціями по проведенню операцій.

Біржа пройшла акредитацію в рамках системи «Прозорро. Продажі », тому торги проходять на легальних умовах за прозорими умовами. Кожен учасник проекту може розраховувати на анонімність, щоб вибір йшов чесно, і переможець розглядався тільки за найвигіднішими пропозиціями.

Якщо ви хочете купити або продати ліс за вигідними умовами, і швидко, не слід шукати посередників, і варіанти реалізації. Просто пройдіть реєстрацію в торговій біржі «Українська універсальна біржа», і викладіть оголошення про продаж товару. Але слід пам’ятати, що біржа працює офіційно, тому кожен учасник проходить перевірку. Можна заощадити гроші на рекламі, оскільки сервіс став користуватися популярністю, багато користувачів платформи зможуть ознайомитися з пропозицією безкоштовно. Дізнатися детальну інформацію про переваги покупки і продажу лісу можна на сайті uub.in.ua.

Гідність роботи з платформою полягає в тому, що в команді біржі працюють кваліфіковані фахівці, які готові надати всю доступну допомогу. Крім того, учасникам сервісу відкривається доступ до всієї актуальної інформації з приводу проведення кожного відкритого аукціону. Консультанти можуть допомогти розробити стратегію для виграшу чесним шляхом.

Кожен день сервіс поповнюється новими пропозиціями за вигідними умовами, і користувачі можуть підписатися на підписку, щоб отримувати регулярні оповіщення.

Також потрібно знати, що брати участь в експериментальному проекті можуть користувачі лісу, чий дохід 2018 становив не менше 10000000 гривень. Ці громадяни будуть зобов’язані виставляти на продаж або аукціони від 25% всіх обсягів необробленої деревини, що заготовлюється кожного місяця. Деревина в одному лоті може бути тільки одного виду, об’ємом не менше 150 кубічних метрів, або якщо стартова ціна за один лот буде починатися від 200 000 гривень.