Чесний викуп майна боржників банків разом з УЕБ

Викупити майно боржників банків наразі стало можливо в онлайн-режимі. Допомагає в цьому відкритий майданчик Української Енергетичної Біржі, який виступає офіційним представником системи електронних аукціонів Прозорро.

Торги проводяться одночасно на декількох сайтах, що дозволяє залучити якомога більшу кількість учасників та реалізувати позиції за найбільш вигідною ринковою ціною.

Спосіб купівлі майна боржників доступним та безпечним способом

Згідно зі статтею 69 нового Кодексу про банкрутство, продаж власності боржників банку буде відбуватися тільки за участю дворівневої системи електронних аукціонів. Новим законодавством були встановлені прості та зрозумілі правила реалізації майна онлайн. Це допоможе боржникам повернути гроші кредиторам, зміцнити позиції України в рейтингу Doing Business, залучити іноземних інвесторів на український ринок.

На сьогодні продаж власності банкрутів проводиться не через відібрані онлайн-платформи, а лише з допомогою загальнодоступної системи Прозорро. Вона складається з 44 офіційних сайтів, серед яких УЕБ sale.ueex.com.ua. Портал Української Енергетичної Біржі має необхідну державну акредитацію. Опитування показали, що ідею продажу майна таким способом підтримали більша частина юристів.

УЕБ функціонує на ринку з 1997 року. За цей час компанія неодноразово брала участь в позитивних змінах в економіці країни.  Це одна з найвідоміших українських організацій, яка пропонує широкий спектр послуг з купівлі-продажу власності. Кваліфіковані спеціалісти компанії успішно проводять аукціон з продажу майна. Якщо виникнуть труднощі в роботі з сайтом sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property, вони допоможуть пройти реєстрацію, оформити заявку на участь в торгах та розроблять виграшну стратегію.

Продаж власності боржників банків через Прозорро

Електронна система була запущена недавно, але уже встигла досягти певних успіхів у своїй сфері. Головна перевага в тому, що всі аукціони публічні, справедливі та вигідні.

В процесі продажу власності позичальників у відкритому аукціоні всі учасники можуть робити ставки. Перед цим їм необхідно зареєструватися та надати певні документи. Для процедури знадобиться комп’ютер з доступом до Інтернету та навіть звичайний смартфон.  

Загалом в системі беруть участь тисячі громадян. В ході торгів ціна підіймається мінімум на 20%. Доволі часто можна спостерігати ситуацію, коли лот купують з ціною в декілька разів вищою, ніж початкова вартість.

Такий успіх дав змогу зробити торгівлю максимально вигідною. Учасники торгів отримують можливість придбати щось цікаве та корисне, а кредитори та інвестори успішно повертають свої вкладення.

Завдяки системі у державних та приватних компаній з’явилась можливість продажу нерухомості, невеликих об’єктів приватизації. На даний момент від аукціону загальний дохід має розмір в декілька десятків мільярдів гривень. Деякі лоти купують за вартістю в 10 разів більшою. УЕБ володіє великим досвідом в процесі організації купівлі-продажу. Працівники сайту успішно проведуть аукціон та допоможуть продати майно збанкрутілого власника.

Українська Енергетична Біржа дає гарантію кожному клієнту на відкритий і законний продаж майна боржників банків з допомогою системи Прозорро. Достатньо зареєструватися на сайті та можна користуватися всіма перевагами електронних аукціонів. Головне, перед участю в торгах правильно заповнити заявку та надіслати її. Якщо виникнуть труднощі, консультанти нададуть цінні поради та розкажуть про реальні пропозиції безплатно.